Z miłości do zdrowia. Policja w Pucku z maseczkami

  • 14 lutego, 2022
Z miłości do zdrowia. Policja w Pucku z maseczkami

Dzielnicowi z KPP w Pucku w walentynki pojawili się na ulicach Pucka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, co mundurowi mieli ze sobą.

Fot. KPP w Pucku

Koronawirus nie zniknął, dlatego puccy policjanci nieprzerwanie prowadzą działania kontrolne i każdego dnia zwracają się z apelem o zachowywanie się w sposób odpowiedzialny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

– Podczas trwającej pandemii tym bardziej w dniu miłości powinniśmy pamiętać o innych nam bliskich osobach – komentuje – mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Dlatego dzielnicowi z puckiej komendy prowadzą rozmowy z kierownikami obiektów handlowych ale również z samymi klientami w takcie, których uczulają na stosowanie się do panujących obostrzeń.

Aby bezpiecznie świętować walentynki podczas pandemii COVID-19 policjanci wskazują i przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa, rozdając maseczki podróżującym komunikacją miejską, kierowcom podczas kontroli drogowych, a także mieszkańcom w drodze do pracy i podczas spaceru.

Czasami jedna ryzykowna chwila w życiu może zadecydować o naszej przyszłości. Dlatego zachęcamy młodych ludzi do bezpiecznych zachowań. Chroń siebie i najbliższych, aby nie stracić tego, co najcenniejsze!

Komentarze