Władysławowo na wakacje z dzieckiem

  • 10 grudnia, 2020
Władysławowo na wakacje z dzieckiem

Nadmorska Gmina Władysławowo to jedno z najciekawszych miejsc na rodzinne wakacje nad Bałtykiem. W tym krótkim artykule postaramy się przybliżyć Wam najciekawsze atrakcje miejscowości oraz jej najbliższych okolic.

Władysławowo z dzieckiem – najciekawsze atrakcje

W samym Władysławowie wśród najbardziej znanych atrakcji dla dzieci warto wymienić Wystawę Multimedialną Praca Rybaka – to tu najmłodsi dowiedzą się w atrakcyjny sposób jak wygląda praca rybaka, posterują multimedialnym kutrem czy poznają ryby żyjące w Bałtyku. Nie można też nie odwiedzić portu we Władysławowie z wyjątkowym muralem przedstawiającym historię Władysławowa i zaślubin Polski z morzem. W charakterystycznym budynku Ratusza czeka na Was taras widokowy, a także Muzeum Motyli oraz Muzeum Iluzji. Tuż obok znajdziecie Lunapark Sowiński – z wysokim diabelskim młynem widokowym, kolejką górką i mnóstwem dodatkowych atrakcji, które na stałe wpisały się w krajobraz Władysławowa. Kolejną atrakcję lubianą przez rodziny z dziećmi jest Ocean Park Władysławowo. To park rozrywki z rzeźbami ssaków oceanicznych w skali 1:1, dużym placem zabaw oraz dodatkowymi atrakcjami. Dla lubiących aktywny wypoczynek polecamy Park Linowy „Alfa”, z doskonale przygotowanymi trasami, również dla najmłodszych. Warto też zaplanować wycieczki rowerowe po doskonale przygotowanych trasach rowerowych np. Władysławowo-Jastrzębia Góra, na Hel czy do Pucka. Jeśli jesteśmy już przy sporcie, koniecznie wybierzcie się na spacer po Alei Gwiazd Sportu. To doskonałe miejsce, aby przybliżyć najmłodszym najbardziej znanych polskich sportowców. Dla kochajacych adreanalinę, u nasady Półwyspu Helskiego zorganizowano całoroczny profesjonalny tor kartingowy. Młodsze dzieci mogą spróbować sił wspólnie z rodzicem lub na nieco słabszych gokartach. Dla zainteresowanych historią miasta polecamy wizytę w „Hallerówce”. To oddział Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy– mieści się w zabytkowym obiekcie przy ulicy Morskiej 6 we Władysławowie. To dopiero początek długiej miejsc, które warto odwiedzić w okolicy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź koniecznie ten artykuł: atrakcje dla dzieci we Władysławowie.

Władysławowo – Pensjonat z atrakcjami dla dzieci

Jeśli poszukujecie sprawdzonego miejsca na wakacje z dzieckiem, warto zainteresować się ofertą Pensjonatu Wojciech we Władysławowie. Obiekt oferuje wypoczynek z wyżywieniem w komfortowych warunkach, jednocześnie zapewniając kameralną i rodzinną atmosferę. Jednak najważniejszym wyróżnikiem Pensjonatu jest rozbudowana oferta atrakcji dla dzieci. Zaczynając od przestronnej sali zabaw mogącej konkurować z tymi w dużych hotelach, przez Klockolandię wypełnioną kreatywna zabawą klockami LEGO®, aż po rodzinne animacje i dodatkowe atrakcje. Smaczne i domowe wyżywienie to kolejny znak rozpoznawczy Pensjonatu. Rodzice z pewnością docenią możliwość skorzystania z dodatkowej zupki dla najmłodszych w południe. Do dyspozycji Gości są pokoje standardowe, a dla bardziej wymagających pokoje Premium z klimatyzacją oraz pokoje rodzinne Studio, w których znajdują się dwie sypialnie. Według wielu portali oraz popularnych blogerów to najlepsze miejsce na wakacje z dzieckiem we Władysławowie. Wakacyjne terminy warto rezerwować z dużym wyprzedzeniem, a waszej uwadze w szczególności polecamy promocyjne pakiety z wyżywieniem.