Tańszy węgiel w Kosakowie. Jak go kupić?

  • 23 listopada, 2022
Tańszy węgiel w Kosakowie. Jak go kupić?

Mieszkańcy gminy Kosakowo muszą złożyć wnioski, by kupić węgiel po preferencyjnej cenie. Gdzie, jaki do kiedy zrobić to w Kosakowie?

Fot. Gmina Kosakowo

Wniosek o zakup tańszego węgla – z dofinansowaniem z budżetu państwa – w Kosakowie można złożyć na dwa sposoby. I to od mieszkańca zależy, z której opcji skorzysta. Urzędnicy honorować będą każdą z nich. Warunkiem koniecznym dokonania zakupu paliwa stałego na preferencyjnych warunkach jest konieczność złożenia wniosku i przejścia jego poprawnej weryfikacji.

Osobiście zrobimy to w siedzibie Urzędu Gminy Kosakowo. Ci, którzy wolą drogę elektroniczną, muszą pamiętać o kwalifikowanym podpisie elektronicznym lub uwierzytelnić z wykorzystaniem profilu zaufanego.

– Wcześniejsze złożenie przez mieszkańców gminy „Zapotrzebowania na węgiel” nie jest równoznaczne z możliwością zakupu węgla na preferencyjnych warunkach – przypominmają w Urzędzie Gminy Kosakowo.

Mieszkaniec gminy Kosakowo zainteresowany kupnem węgla na preferencyjnych warunkach musi uiścić opłatę. Tę trzeba dokonać przelewem na rachunek bankowy:

  • PKO Bank Polski 74 1020 1811 0000 0702 0415 5735
  • Tytuł przelewu: „wniosek o zakup węgla”
  • imię i nazwisko wnioskodawcy,
  • adres wnioskodawcy.