Szwagry najlepszymi hokeistami w gminie Władysławowo

  • 1 marca, 2022
Szwagry najlepszymi hokeistami w gminie Władysławowo

Szwagry, Piraci Władysławowo oraz Szotland – oto trójka najlepszych drużyn hokejowych nad morzem. We Władysławowie rozegrano Amatorski Turniej w Hokeju na Lodzie.

Fot. Gmina Władysławowo | Konrad Kędzior

Amatorski Turniej w Hokeju na Lodzie odbył się na władysławowskim lodowisku. Był to pierwszy rozegrany we Władysławowie turniej hokejowy, a do tego z udziałem widowni. W turnieju udział wzięły trzy drużyny: Piraci Władysławowo, Szwagry i Szotland.

Turniej zaliczany był do Ligi Sportowej Gminy Władysławowo 2022.

– Lekko mroźna wieczorna aura dopełniła klimatu iście zimowej dyscyplinie sportu – oceniają w Urzędzie Miejskim we Władysławowie. – Zawodnicy z energią i zapałem prezentowali swoje umiejętności podczas gry.

Wygrała drużyna Szwagry w składzie: Piotr Patok, Krzysztof Felkner, Janusz Kwiatkowski, Kamil Górecki, Michał Gajewski.

Na drugiej pozycji uplasowali się Piraci Władysławowo (Waldemar Kryszak, Maciej Karbowiak, Dominik Chojnowski, Dominik Świątkiewicz, Dariusz Kryszak).

Na trzecim miejscu, z trzema punktami turniej zakończyła drużyna Szotland (Wojciech Dehling, Witold Ceynowa, Stanisław Przyradzki, Leszek Budzisz, Maciej Jankiewicz).

– Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie oraz pozostałym za godną podziwu grę – poddumowują w ratuszu we Władysławowie.

Organizatorami turnieju byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie i Centrum Kultury we Władysławowie.

Komentarze