Stypendia w gminie Władysławowo. Najzdolniejsza 14 uczniów nagrodzona

  • 27 września, 2022
Stypendia w gminie Władysławowo. Najzdolniejsza 14 uczniów nagrodzona

Najlepsi uczniowie w gminie Władysławowo odebrali stypendia. Wręczał je burmistrz Roman Kużel w asyście przewodniczącego Rady Miejskiej Adama Białasa oraz radnego Grzegorza Zamek-Gliszczyńskiego.

[Best_Wordpress_Gallery id=”106″ gal_title=”stypendia”]

Czternastka zdolnych uczniów z gminy Władysławowo odebrała nagrody za swoje wyniki w nauce podczas uroczystego spotkania w Urzędzie Miejskim we Władysławowie.

– Cieszę się i dumny jestem, że mamy tak zdolną młodzież w naszej gminie. Z wieloma z Was widzimy się corocznie podczas gali wręczeni stypendiów, co świadczy o Waszej nieustannej pracy i zgłębianiu wiedzy. Osiąganie sukcesów to także wysiłek Waszych rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców – mówił burmistrz Roman Kużel.

Stypendia Burmistrza Władysławowa przyznano dla: Julii Ceynowa, Zuzanny Jeka i Kacpra Miotk, Dominiki Deling, Agnieszki Redlin, Zofii Domnik, Małgorzaty Łukasik, Julii Pieper, Kingi Staszewskiej, Karoliny Szydłowskiej, Sandry Bartosik, Zofii Bartosik, Artura Niemiec, Darii Sikorra.

Całość swoim koncertem uświetnił inny zdolny uczeń z gminy Władysławowo: Jonatan Jankowskiego – pasjonat muzyki wielu gatunków, który samodzielnie rozwija swoje pasje muzyczne.

Komentarze