Sportowe Wakacje z Gminą Krokowa. Będzie się działo!

  • 21 czerwca, 2022
Sportowe Wakacje z Gminą Krokowa. Będzie się działo!

To będą aktywne wakacje w gminie Krokowa. Na mieszkańców i turystów czekać będą turnieje siatkówki plażowej, ścianka wspinaczkowa, skate park i zumba na plaży.

[Best_Wordpress_Gallery id=”66″ gal_title=”Sportowe wakacje w gminie Krokowa”]

Gmina Krokowa przygotowana do wakacji 2022. Dla mieszkańców – młodych i dorosłych – czekać będzie sporo okazji do aktywnego spędzenia czasu. Urzędnicy z Krokowskiego Centrum Kultury zdradzili pierwsze propozycje.

Na plaży królować będzie siatkówka oraz zumba. Potańczyć będzie można w środy na piasku w Białogórze, Dębkach oraz Karwieńskim Błocie II.

Siatkarskie rozgrywki ruszają w połowie lipca. Dwuosobowe zespoły na turnieje zapisywać się muszą tuż przed rozpoczęciem rozgrywek (te startują zawsze w samo południe).

Krokowa dostępu do Bałtyku nie ma, ale tu na aktywnych czekają ścianka wspinaczkowa oraz skate park. Obie atrakcje otwarte będą we wtorki i czwartki w godz. 16-19.

– Zapraszamy! – zachęcają w Krokowskim Centrum Kultury w Krokowej. – Już niedługo przedstawimy Państwu KALENDARZ WYDARZEŃ W SEZONIE LETNIM 2022, już teraz możemy zdradzić, że w tym roku na pewno nie będzie nudy.

Fot. Krokowskie Centrum Kultury

Komentarze