Ruszyła loteria szczepionkowa Miasta Puck

  • 24 czerwca, 2021
Ruszyła loteria szczepionkowa Miasta Puck
Fot. Miasto Puck

Mieszkasz w Pucku i jesteś zaszczepiona/zaszczepiony przeciwko COVID-19 lub będziesz do 2 lipca? Możesz wygrać dwa miesiące [lipiec i sierpień] bezpłatnego parkowania w stolicy powiatu. Miasto Puck rozpoczyna loterię szczepionkowo – abonamentową.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 5 lipca, a do wygrania jest aż 100 abonamentów na płatne parkingi w Pucku. Aby wziąć udział w losowaniu należy zgłosić się do konkursu poprzez pobranie i wypełnianie formularza. W formie papierowej jest on dostępny w BOKu Urzędu Miasta Puck oraz w Informacji Turystycznej na Starym Rynku.

W formie elektronicznej znajdziemy go na stronie www.miastopuck.pl/koronawirus. Zgłoszenia w wersji papierowej należy umieścić w jednej z dwóch urn – na parterze Urzędu Miasta Puck lub w Informacji Turystycznej na rynku. Zgłoszenie elektroniczne należy przesłać na adres: loteria@miastopuck.pl. W obu przypadkach należy to uczynić do 3 lipca. Dwa dni później zostanie przeprowadzone losowanie i weryfikacja zwycięzców. Ich nazwiska zostaną opublikowane na stronie miasta oraz na fb/miastopuck już 6 lipca.