Premier Mateusz Morawiecki w Szpitalu Puckim. Oprowadził go starosta Jarosław Białk i prezes Oksana Rabij-Zabłotna

  • 19 sierpnia, 2022
Premier Mateusz Morawiecki w Szpitalu Puckim. Oprowadził go starosta Jarosław Białk i prezes Oksana Rabij-Zabłotna

W piątkowy wieczór do Szpitala Puckiego przyjechał premier Mateusz Morawiecki. Do Pucka zaprosił go starosta Jarosław Białk. Premier długo się nie wahał, by obejrzeć inwestycję, na którą rząd wyłożył niemało pieniędzy.

[Best_Wordpress_Gallery id=”99″ gal_title=”Premier Mateusz Morawiecki w Szpitalu Puckim (08.2022)”]

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Szpital Pucki, który wizytował razem z wojewodą Dariuszem Drelichem. Panowie, razem ze starostą Jarosławem Białkiem oraz Oksaną Rabij-Zabłotną, prezes Szpitala Puckiego obejrzeli jak wygląda finał ostatnich inwestycji.

Choć wizyta była kurtuazyjna, to jej podłoże już nie, bo powiatowy szpital otrzymał aż trzy dotacje z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

– Pokazaliśmy wyremontowane części naszego szpitala omawiającym przy tym projekty i zamysły. Zarówno premier, jak i wojewoda stwierdzili, że poziom jest naprawdę wysoki. Wyższy, niż przewidują szpitalne standardy – komentuje starosta Jarosław Białk.

Premier Morawiecki w szpitalu w Pucku nie zabawił długo. Prócz zaproszonych gości oraz gospodarzy, a także personalu Szpitala Puckiego, o wizycie nie wiedział o niej nikt.

Fot. Starostwo Powiatowe w Pucku | Konrad Kędzior