Park Miejski we Władysławowie będzie polską „Inwestycją z perspektywą 2023″?

  • 8 lutego, 2023
Park Miejski we Władysławowie będzie polską „Inwestycją z perspektywą 2023″?

Władysławowski park ma stać się sławny w całej Polsce. Miejska inwestycja musi wygrać konkurs zorganizowany przez serwis PAP. – Park czeka na Wasze głosy, by znaleźć się w czołówce najlepszych inwestycji – apelują urzędnicy.

Park Miejski we Władysławowie ma być nową perełką turystycznego miasta. Ma cieszyć turystów, a dla mieszkańców być miejscem, w którym będzie można znaleźć miejsce odpoczynku od gwaru i wakacyjnego zgiełku.

Teraz przed miejską proekologiczną inwestycją szansa na pokazanie się w całej Polsce. Wystarczy… wygrać w konkursie.

– Nasz piękny Park Miejski we Władysławowie został zgłoszony i zakwalifikowany do głosowania w konkursie „Inwestycja z perspektywą 2023”, prowadzonym przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej S.A.- wyjaśniają urzędnicy z Władysławowa. – Park czeka na Wasze głosy, by znaleźć się w czołówce najlepszych inwestycji.

W gronie zwycięzców znajdą się trzy inwestycje, na które oddanych zostanie najwięcej głosów. Dodatkowo ta, która wygra, zostanie odwiedzona i pokazana przez reportera PAP.

Głosować można do piątku 10 lutego do godz. 16:00 klikając w link https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/wladyslawowo-prady-morskie-w

Jak informują we Władysławowie: Wygrają inwestycje, na które zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez GUS).

[Best_Wordpress_Gallery id=”142″ gal_title=”Park Miejski we Władysławowie”]