Open’er Festiwal dopiero za rok.

  • 6 maja, 2021
Open’er Festiwal dopiero za rok.

„Jesteśmy zmuszeni przenieść festiwal na 2022 rok – Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca” – poinformowali na Facebook’u organizatorzy imprezy.

Jak tłumaczą – przez ostatnie miesiące trwała walka aby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. „Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy” – czytamy w komunikacie.

Odwołanie festiwalu skomentował m.in. wójt Kosakowa, Marcin Majek. „Stało się to czego mogliśmy się spodziewać. Drugi rok z rzędu pandemia uniemożliwia realizację jednego z najlepszych festiwali w Polsce i Europie. Wielkie brawa dla organizatorów za walkę do samego końca i próbę organizacji festiwalu w tym roku. Jestem przekonany że w przyszłym roku zobaczymy się na lotnisku w Kosakowie w odsłonie festiwalu jaki znamy z lat poprzednich. Gmina Kosakowo zawsze z Open’erem” – napisał na swoim Facebook’u Marcin Majek.

Wszystkie bilety zakupione na tegoroczny Open’er Festiwal zachowują swoją ważność na rok przyszły, kiedy na scenie pojawi się spora część obecnego line-upu. Swój udział potwierdzili m.in. twenty one pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve.

Organizatorzy Open’er Festiwal w tym roku nie składają jednak broni i już zapowiedzieli nowe wydarzenie w Gdyni pod nazwą Open’er Park! Szczegóły poznamy niedługo.

Komentarze