Kto zmarł w helskim bunkrze? Policja prosi o pomoc w identyfikacji. Uwaga! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

  • 3 kwietnia, 2022
Kto zmarł w helskim bunkrze? Policja prosi o pomoc w identyfikacji. Uwaga! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Zwłoki nieznanego mężczyzny znaleziono w jednym z bunkrów w Helu. Kim był zmarły? Policja publikuje DRASTYCZNE ZDJĘCIA i prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny.

[Best_Wordpress_Gallery id=”29″ gal_title=”Kim jest tajemniczy mężczyzna z Helu?”]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku próbują zidentyfikować zwłoki mężczyzny, którego znaleziono w pod koniec marca na Helu w bunkrze. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego policjanci poszukują wszelkich informacji na jego temat.

– Mężczyzna ten ubrany był w granatową kurtkę, granatowe spodnie jeansowe, buty zimowe w kolorze czarno-czerwonym. Posiadał przy sobie plecak koloru czarnego w którym były kubków jednorazowych, chusteczek higienicznych oraz zapalniczki – opisuje mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.


Rysopis: wzrost około 175 cm, waga około 90 kg, wiek około 35 lat, przysadzista budowa ciała. Mężczyzna miał charakterystyczne tatuaże na nogach i plecach (widać je na zdjęciach).

Wszyscy, którzy mogą pomóc określeniu tożsamości mężczyzny z helskiego bunkra, proszeni są o kontakt z policjantami z Pucka pod nr tel.

  • 47-742-52-69 (osoba prowadząca sprawę),
  • 47 742 52 22 (dyżurny komendy),
  • lub numer alarmowy 112.