Katarzyna Konkel z I LO w Pucku odebrała awans z rąk starosty Jarosława Białka

  • 2 września, 2022
Katarzyna Konkel z I LO w Pucku odebrała awans z rąk starosty Jarosława Białka

Pedagog szkolny z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Pucku odebrała awans na stopień nauczyciela mianowanego. Katarzyna Konkel nie tylko dlatego jest wyjątkowym pracownikiem Żeroma!

Fot. Starostwo Powiatowe w Pucku

Uroczysta chwila miała miejsce w Starostwie Powiatowym w Pucku, gdzie pedagog z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Pucku odebrała z rąk starosty Jarosława Białka oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Iwony Domachowskiej awans na stopień nauczyciela mianowanego.

– Pani Katarzyna Konkel zatrudniona jest w I LO na stanowisku pedagoga szkolnego, doradcy zawodowego i nauczyciela terapeuty – wyliczają w Starostwie w Pucku. – Jednym z najnowszych sukcesów zawodowych Pani Katarzyny jest opracowanie programu nauczania dla klasy o profilu psychologiczno-społecznym – innowacyjnej specjalizacji, w której pierwsi uczniowie zaczną kształcić się już 1 września.

Klasa o profilu psychologiczno-społecznym w I LO w Pucku skierowana jest dla uczniów zainteresowanych psychologią, biologią człowieka, relacjami społecznymi i pedagogiką.