Gmina Jastarnia gra z WOŚP: jak będzie wyglądał 32. finał?

  • 24 stycznia, 2024

Sztab WOŚP został zarejestrowany w gminie Jastarnia i obejmuje cały Półwysep Helski. Wydarzenia, imprezy, aukcje, licytacje, i puszki zarówno w gminie Jastarnia jak i w Helu zasilą sztab #7064.

Co się będzie działo w gminie Jastarnia? Główne wydarzenia związane z WOŚPem tradycyjnie już odbędą się w Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastarni. Będzie na sportowo (morsowanie, bieg), a później muzyka, coś pysznego na pokrzepienie ciała, licytacje i atrakcje – szczegóły na plakacie poniżej.

– W zeszłym roku pokazaliśmy, że mieszkańcy gminy Jastarnia mają naprawdę wielkie serca i mamy nadzieję, że i tym razem będziecie z NAMI – zachęcają do udział organizatorzy z Jastarni. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu, będziemy w tym miejscu na bieżąco informować Was o naszych działaniach. Jeśli ktoś chcę czynnie brać udział w Orkiestrze zapraszamy do kontaktu!

Oprócz tego jastarnicką akcję WOŚPową można także wspomóc poprzez:

Starostwo Powiatu Puckiego również wspiera 32. finał WOŚP dokładając cegiełkę do każdego sztabu w powiecie puckim.

– Już za chwilę 32. finał WOŚP. Do każdego sztabu WOŚP w powiecie puckim wyślemy specjalnie wygrawerowaną tabakierę na licytacje – zachęca starosta pucki Jarosław Białk. – Mam nadzieję, że będziecie hojni i będziemy mogli pomóc oddychać pełnymi płucami! Siema!