Debata kandydatów na wójta gminy Kosakowo: kiedy i gdzie?

  • 2 kwietnia, 2024
Debata kandydatów na wójta gminy Kosakowo: kiedy i gdzie?

Już w środę, 3 kwietnia 2024 r. o godz. 18:00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie (ul. Kaszubska 11) odbędzie się debata trzech kandydatów na wójta gminy Kosakowo. Wydarzenie to współtworzą KWW Marcina Majek, KW Stowarzyszenia Nasza Ziemia oraz KWW Euniki Niemc.

Trzech kandydatów na wójta gminy Kosakowo: Marcin Majek, Marcin Buchna i Eunika Niemc zapraszają na debatę, którą będzie można obejrzeć na żywo, w środę, 3 kwietnia 2024 r. od godz. 18:00 na kanałach:

– W minionym tygodniu odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich 3 komitetów wyborczych zgłaszających kandydatów na urząd wójta gminy Kosakowo, po którym zapadła decyzja o zmianie terminu debaty. Zgodnie ustalono, że odbędzie się ona 3 kwietnia br. godz. 18:00 w Kosakowskim Centrum Kultury w Pierwoszynie (Kaszubska 11). Podczas spotkania przedstawiciele komitetów poza ustaleniem nowego terminu debaty omówili jej formę, przebieg i scenariusz. Warto dodać, że wszyscy kandydaci ubiegający się o urząd wójta gminy Kosakowo potwierdzili w niej swój udział – informują organizatorzy debaty. – KWW Marcina Majek z pozostałymi komitetami chce stworzyć neutralną przestrzeń do dialogu, w który wsłuchać może się każdy mieszkaniec gminy. Debata kandydatów na wójta będzie dla mieszkańców i o sprawach dla nich ważnych. Każdy powinien mieć szansę usłyszeć, jak kandydaci na wójta gminy widzą jej przyszłość. To ważne, by 7 kwietnia br. mieszkańcy mogli podjąć przy urnach wyborczych właściwą decyzję. Decyzję, która pozwoli na dalszy harmonijny, zrównoważony rozwój gminy Kosakowo z akcentem na ochronę jej niepowtarzalnego uroku.