Bieg i Marsz Charytatywny dla Grzegorza. Pokazali siłę i moc. Tak się pomaga!

  • 20 marca, 2023
Bieg i Marsz Charytatywny dla Grzegorza. Pokazali siłę i moc. Tak się pomaga!

Młodzi i dorośli, dzieci i seniorzy. Każdy chciał pomóc Grzesiowi, choremu bratu jednego z uczniów Technikum Informatycznego z Pucka. Aby włączyć się do charytatywnej akcji, trzeba było pokonać dystans od do 10 kilometrów. Akcja zakończyła się sukcesem!

Pomocowa akcja, połączona z aktywnością nad Bałtykiem, to pomysł społeczności Technikum Informatycznego z Pucka. Młodzi ludzie chcieli w ten sposób pomóc Grzegorzowi Jaśkiewiczowi, młodszemu bratu jednego z uczniów TI. Pomóc choremu na mukowiscydozę chłopcu mógł każdy, kto zapisał się do charytatywnego biegu na 10 km lub marszu na 5 km.

Rywalizacja odbywająca się w gminie Władysławowo miała szczególną atrakcję, bo organizatorzy zaprosili Henryka Szosta, rekordzistę Polski w maratonie i olimpijczyka. A na starcie pojawiło się sporo ponad 200 osób!

Na mecie czekały pamiątkowe medale, a także pyszny posiłek. Zupa pomidorowa, niepowtarzalny bigos, najlepsze na świecie kiełbaski z grilla, smalec, wyjątkowe pierogi, słodkości, owoce, ale też potrawy vege oraz hiszpańskie potrawy z paella w roli głównej.

[Best_Wordpress_Gallery id=”151″ gal_title=”Bieg i Marsz Charytatywny dla Grzegorza”]