Aktywne Wakacje w Pucku. Najmłodszych zaprosiło Puckie Centrum Wsparcia

  • 18 sierpnia, 2022
Aktywne Wakacje w Pucku. Najmłodszych zaprosiło Puckie Centrum Wsparcia

Wakacje w Pucku to okazja do dobrej zabawy. Przekonały się o tym dzieci, które skorzystały z oferty przygotowanej przez Puckie Centrum Wsparcia.

[Best_Wordpress_Gallery id=”98″ gal_title=”Wakacje w Pucku (08.2022)”]

Aktywne Wakacje w Pucku przygotowano dla dzieci mieszkających w stolicy powiatu puckiego. Przez dwa miesiące dorośli zapraszali i zapraszają najmłodszych na zajęcia, które po kolei przygotowywały miejskie placówki. Zaczęło się w Bibliotece Publicznej, potem maluchy trafiły do Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji a ostatnie tygodnie wakacji dzieci spędzają czas w Puckim Centrum Wsparcia.

Ostatnio dzieci miały okazję sprawdzić swoje artystyczne talenty. Tym razem w ramach warsztatów kreatywnych wszyscy tworzyli płócienne torby. Projekty były indywidualne, więc każda z toreb była unikatowa.

Kolejny dzień to wizyta u strażaków w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku, gdzie była okazja m.in. poznać strażacką placówkę i przymierzyć sprzęt używany podczas akcji gaśniczych. A dzień zakończyło zdobywanie skarbu i odkrywanie historii przy pomocy Questing’u Królewskie Miasto Kaperskie Puck.

– Kolejne dni przed nami pełne słońca i zabawy – zapewniają w Puckim Centrum Wsparcia.

Fot. Miasto Puck | Puckie Centrum Wsparcia