32. finał WOŚP w gminie Kosakowo: mieszkańcy mają wielkie serca. Zebrali ponad 40 tys. zł!

  • 29 stycznia, 2024

32. finał WOŚP odbył się w ostatnią niedzielę stycznia 2024 r. W miastach i gminach całej Polski mieszkańcy wzięli udział w kultowej imprezie charytatywnej, by zebrać środki na sprzęt medyczny. Tym razem hasłem przewodnim WOŚPu było „płuca po pandemii – gramy dla dzieci i dorosłych”.

WOŚP 2024 nie ominął gminy Kosakowo. Ekipa Kosakowskiego Centrum Kultury ponownie wpisała się w historię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! WOŚPowa impreza w gminie Kosakowo to sztab w Pierwoszynie i scena koncertowa z licytacjami w Galerii Handlowej Szperk. Były też regionalne atrakcje i liczne warsztaty. Jak im poszło?

– Mieszkańcy gminy Kosakowo mają wielkie serca. Już po raz drugi Kosakowskie Centrum Kultury jako sztab #7070 wraz z Galerią Szperk grało na rzecz WOŚP – komentuje gmina Kosakowo.W niedzielę 28 stycznia br. od godziny 12 do 19 podczas wspólnych licytacji udało się zebrać kwotę 43 tys. 435 zł i 17 groszy (nie licząc przedmiotów wystawionych na aukcji w serwisie Allegro). Dziękujemy wszystkim darczyńcom za tak wspaniały odzew i dzielenie się dobrem! Zachęcamy jednocześnie do licytowania podniebnego spaceru z wójtem gminy Kosakowo Marcinem Majek, licytacja lotu helikopterem nadal trwa: http://allegro.pl/…/podniebny-spacer-lot-helikopterem-z…