Spowodował wypadek w Strzelnie. Musi zapłacić 6 tysięcy

  • 19 kwietnia, 2022
Spowodował wypadek w Strzelnie. Musi zapłacić 6 tysięcy

34-latek w audi wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu ulicy Wiejskiej z Bałtycką i poniósł sporą karę. Gdy policja skontrolowała jego samochód, zapłacił dwa mandaty na sumę 6 tys. zł.

[Best_Wordpress_Gallery id=”41″ gal_title=”Wypadek w Strzelnie (ul. Bałtycka, Wiejska)”]

We wtorek 19 kwietnia 2022, około godziny 6 policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów w Strzelnie na skrzyżowaniu ulicy Bałtyckiej z Wiejską.

Natychmiast na miejsce wysłano policjantów puckiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce kolizji oraz wyjaśniali jej okoliczności.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 34-letni kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 55-letniej kierującej oplem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

– Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników, byli trzeźwi. Ponadto stróże prawa ustalili, że  kierowca audi nie miał aktualnych badań technicznych od prawie roku ponadto dowód rejestracyjny pojazdu był już zatrzymany wcześniej, w związku z czym pojazd nie był dopuszczony do ruchu i nie powinien znaleźć się na drodze – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku

Mundurowi ukarali 34-latka dwoma mandatami o łącznej wysokości 6000 zł oraz 7 punktami karnymi.

Fot. KPP w Pucku