Pięć umów grantowych podpisanych

  • 18 kwietnia, 2025

W czwartek, 17 kwietnia 2025 roku, podpisano pięć umów grantowych z czterema organizacjami pozarządowymi, które od lat aktywnie działają na rzecz społeczności lokalnej.

Wśród beneficjentów znalazły się:

🔹 Fundacja Połączenia – organizacja, która koncentruje się na budowaniu relacji i wspieraniu działań integrujących społeczność;

🔹 Fundacja Klub Sportowy Edunow – łączy pasję do sportu z edukacją i rozwojem młodzieży, stawiając na aktywność i kreatywność;

🔹 Stowarzyszenie Nasze Mechelinki – niezmiennie zaangażowane w działania na rzecz mieszkańców regionu nadmorskiego;

🔹 Stowarzyszenie Rumia Ladies Academy – inicjatywa promująca kobiecą aktywność, rozwój i integrację w lokalnej przestrzeni społecznej.

Podpisanie umów to nie tylko formalność – to realne wsparcie dla projektów, które mają szansę przynieść wymierne efekty w życiu codziennym mieszkańców.